Witaj na naszym starym blogu!
Nie dziw się, że dawno nic nie napisaliśmy nowego, bo tak jak wspomnieliśmy, ten blog jest stary (nawet starszy od węgla) i jakiś czas temu założyliśmy nowy - ciekawszy i ładniejszy 😄 Piszemy tam nie tylko o Prześwietl.pl, informacji gospodarczej i open data, ale również i o wielu innych zajawkach, jakie mamy jako zespół Transparent Data. Nowy blog z aktualnymi wpisami i całym archiwum stąd znajdziesz tutaj
Kategorie: Partnerzy 09/12/2014

Dane z Prześwietl.pl ułatwiają pracę z systemem CRM LiveSpace

Rate this post

W ramach nawiązanej współpracy serwis Prześwietl.pl stał się partnerem systemu CRM Livespace.pl w zakresie dostarczania informacji gospodarczej. Użytkownicy CRM dzięki wdrożonej integracji mogą za pomocą jednego kliknięcia pobrać aktualne dane rejestrowe kontrahenta co umożliwia skrócenie czasu wprowadzania danych do systemu, pozwala zachować ich kompletność oraz aktualność. Livespace CRM jest pierwszym systemem w Polsce, który zdecydował się w ten sposób ułatwić pracę swoim użytkownikom.

Jak to działa ?

Gdy dodajesz nową firmę do LiveSpace, wystarczy uzupełnienie numeru NIP lub REGON. Obok wprowadzonego numeru zobaczysz ikonkę do pobrania danych firmy z bazy Prześwietl.pl.

1livespace

Kliknięcie na ikonkę spowoduje automatyczne pobranie danych kontrahenta – uzupełniona zostanie nazwa firmy, drugi numer (odpowiednio NIP lub regon) oraz dane adresowe firmy. Teraz pozostaje już tylko zatwierdzić dodanie przyciskiem Zapisz.

2live

Po dodaniu kontrahenta możliwe jest również kupno pełnego raportu o firmie. W tym celu należy kliknąć w ikonkę znajdującą się przy profilu wybranej firmy, a zostaniemy przekierowaniu bezpośrednio na odpowiednią podstronę umożliwiającą kupno raportu.

3live

 

Wyszukuj kontakty w Prześwietl.pl i dodawaj je do LiveSpace jednym kliknięciem!

Dodatkowo rozszerzona została użyteczność wtyczki do Google Chrome o możliwość zapisywania kontaktów bezpośrednio ze strony Prześwietl.pl do CRM. Wystarczy wejść na profil firmy, która nas interesuje, a w pasku adresu pojawi się ikonka dodania danej firmy do LiveSpace.

live4

 

Więcej możliwości

Integracja z LiveSpace jest przykładem wykorzystania naszego API w systemach CRM. Pierwsze statystyki pokazują, że użytkownicy bardzo chętnie korzystają z opcji auto-uzupełniania, a sam proces został znacznie skrócony. Oprócz danych rejestrowych umożliwiamy przesyłanie po API całego zakresu danych dostępnych na Prześwietl.pl (np. zadłużenie, osoby kluczowe, ocena ryzyka itd.) Nasze dane możemy integrować z każdym systemem CRM, ERP, księgowym oraz innymi używanymi w firmie, a zakres integracji każdorazowo dostosowywany jest do wymagań stawianych przez klienta. Firmy zainteresowane możliwościami wykorzystania API we własnych systemach prosimy o kontakt.

Możliwość komentowania jest wyłączona.